Newsletter

Zapraszam Was do dołączenia do listy mailingowej Masy Perłowej! Dzięki temu jako pierwsi dowiecie się m.in. o publikacji nowych artykułów.

W ramach podziękowania za subskrypcję mam dla Was zupełnie darmowy ebook “Hiszpania – Mauretańskim Szlakiem”.  

 


 


 

E-book ten jest w całości darmowy i oparty jest na moich doświadczeniach podróżniczych i wiedzy, którą udało mi się zdobyć podczas moich podróży po Hiszpanii. Możesz go wykorzystać w dowolny sposób – kopiować i przesyłać znajomym, mam jednak nadzieję, że jeżeli zdecydujesz się wykorzystać moje treści w swoim opracowaniu, blogu, lub innym miejscu, poinformujesz swoich odbiorców o źródle wykorzystanych informacji.

Dlaczego akurat Hiszpania i mauretański szlak? Hiszpania to według mnie jeden z najciekawszych krajów w Europie – mogę ją odwiedzać raz za razem wiedząc, że zawsze odkryje tu coś nowego i fascynującego. Jest europejska, ale też nieco egzotyczna. Na potrzeby tego e-booka skoncentowałem się na mauretańskim dziedzictwie Hiszpanii, a konkretnie opisałem miasta, w których do dziś zachowały się ślady po dawnych rządach muzułmanów. Są to: Sewilla, Kordoba, Grenada i Saragossa. Nie ograniczam się tylko do zabytków kultury islamskiej – postanowiłem też pokazać Wam, co jeszcze ciekawego można zobaczyć w tych miastach. A kultura arabska interesuje mnie najbardziej ze wszystkich – mam nadzieję, że dzięki temu e-bookowi uda mi się Was też nią trochę zainteresować.